הפעלה ליום הולדת "דינוזאורים"


כבר מאז גילוי ראשוני המאובנים של הדינוזאורים, בשנות ה-20 המוקדמות של המאה ה-19, הידיעה אודות עצם הקיום של יצורים מופלאים אלו הציתה את דמיונם של רבים ,"פארק היורה"  ההפעלה שלפניכם  עוסקת בזוחלים המפורסמים והאימתניים.


בהפעלה מקסימה ומומלצת זו ילד/ת יום ההולדת  מגלם את תפקיד חוקר הדינוזאורים ותיק ומנוסה. הוא יוצא למשימה חשובה ומלאה הרפתקאות יחד עם חבריו שבסופה הוא מקווה אם חבריו יהיו מספיק אמיצים ויעבדו בכוחות משותפים לעבור את כל חלקי המסע למצוא ולשמור את ביצת הדינוזאורים החשובה ולפגוש  את הטי רקס הגדול..


ברוכים הבאים לעולם מרתק שכולו דינוזאורים


לפניכם פעילות ליום הולדת  בסדרת  הפנטזיה שלנו הפעילות מאופינת בתוכן  עשיר ופעיל הלקוח מעולם הפנטזיה והדמיון ,הפעילות ליום ההולדת הינה אקטיבית ודינמית הלוקחת את הקטנטנים אל תוך עולם דמיוני קסום ומיוחד בו הם חלק בלתי נפרד מהסיפור ,הסיפור משלב דמויות ,תלבושות, ואפקטים שלא יכולים להשאיר אף ילד אדיש,פעילות מקסימה לילדים שהיא גם חוויתית  סוחפת  וגם בעלת מוסר השכל וערך מוסף המכניסה את כל הנוכחים להרפתקה מסעירה סביב הקונספט הנבחר, נושא יום ההולדת וכמובן העומד בראשה. ההפעלה ליום הולדת  מלוות באבזור מלא ,ציוד טכני איכותי,תפאורת נושא,משימות יוצאות דופן ופס קול מוזיקלי.

נישמח לתת יעוץ והכוונה וליצור עימכם את הארוע המושלם.בניית אתרים 2all