הפעלה ליום הולדת "אבירים ונסיכות"

 

הפעלה  מרתקת  לבנים ולבנות עם סיפור רקע מהאגדות על נסיכה יפה ומקסימה החיה בארמון מפואר ולצידה עומד אביר חזק וגיבור על סוס לבן , יום הולדת  לילדה או ילד  שרוצים להפוך למלכותיים  באירוע נוצץ של פעם בשנה!

 

 

 
ההפעלה כולה מתנהלת כעלילה קסומה ומעניינת שכולם לוקחים בה חלק פעיל.

 
משחקים תחרויות שירים וריקודים הם רק חלק קטן מהחווית שיעברו הילדים הכל תוך ליווי של מוזיקה אינטראקטיבית ושמחה והמון אביזרים, שלא ישאירו אף אחד אדיש ,ליצן החצר שמגיע לבקר  ודרקון אכזר שממנו צריך להיזהר .. תפאורה מלכותית ומיוחדת שתהפוך את יום  ההולדת לארוע מרגש ומיוחד

 
ילד יום ההולדת נמצא לאורך כל הפעילות במרכז הוא ילבש תחפושת מתאימה   ויהפוך למלך המסיבה, ביחד נכתיר את שאר הילדים עם גלימות וכתרים וכולנו נשחק נשתולל ונזכה בפרסים..


לפניכם פעילות ליום הולדת  בסדרת  הפנטזיה שלנו הפעילות מאופינת בתוכן  עשיר ופעיל הלקוח מעולם הפנטזיה והדמיון ,הפעילות ליום ההולדת הינה אקטיבית ודינמית הלוקחת את הקטנטנים אל תוך עולם דמיוני קסום ומיוחד בו הם חלק בלתי נפרד מהסיפור ,הסיפור משלב דמויות ,תלבושות, ואפקטים שלא יכולים להשאיר אף ילד אדיש,פעילות מקסימה לילדים שהיא גם חוויתית  סוחפת  וגם בעלת מוסר השכל וערך מוסף המכניסה את כל הנוכחים להרפתקה מסעירה סביב הקונספט הנבחר, נושא יום ההולדת וכמובן העומד בראשה. ההפעלה ליום הולדת  מלוות באבזור מלא ,ציוד טכני איכותי,תפאורת נושא,משימות יוצאות דופן ופס קול מוזיקלי.

נישמח לתת יעוץ והכוונה וליצור עימכם את הארוע המושלם.


 
בניית אתרים 2all